Biznes online

Amazon KDP – podsumowanie czerwca

Dzisiaj krótki post podsumowujący czerwiec na moim koncie KDP. Niestety z powodu sezonu letniego większość czasu poświęcamy ostatnio na prace w ogrodzie, a robimy tam totalną metamorfozę, więc ciężkiej pracy po uszy i jeszcze trochę. Wieczorem po prostu prysznic, jeść i spać…

Co nowego opublikowałam?

W tym miesiącu opublikowałam tylko jedną pozycję – ogólnie mówiąc jest to kolorowanka dla dorosłych z elementami ćwiczeń na temat wdzięczności. Póki co jest to mój najbardziej zaawansowany produkt, ma unikatowe wnętrze i ładną szatę graficzną. Poza tym ma też sporą rywalizację, bo kategoria jest bardzo nasycona, a i jakość głównych konkurentów też z najwyższej półki.

Projekt okładki mojej kolorowanki dla dorosłych – dla niewtajemniczonych: lewa połowa to tył książki, prawa to przód okładki.

Dla ciekawych wrzucam link do kolorowanki i Sam projekt okładki, może ktoś, kto tu czyta też zajmuje się KDP i udzieli konstruktywnej krytyki na temat mojego „arcydzieła” 😉

Póki co cisza, kolorowanka jest LIVE dopiero od 24 czerwca. Pokładam jednak w tym produkcie nadzieję, że ruszy w ostatnim kwartale 2020.

A jak sprzedaż?

Sprzedaży brak. Cisza… Jedynie wypłata z KDP za kwiecień wpłynęła mi na konto.

Zrzut ekranu z KDP z raportem sprzedażowym () za czerwiec.

Plany na lipiec?

W lipcu chciałabym ogarnąć i wydać produkt tematyczny dla najmłodszych. Zaczynam całkiem płynnie ogarniać grafikę wektorową, więc na własne grafiki poświęcam coraz mniej czasu.

Ogólnie chcę skupić się na produktach dla dzieciaków, bo dla dorosłych już mam sporo i nie widzę efektów z ich sprzedaży. Chcę porównać, jak się ma sprawa z produktami dla dzieci.


Dzięki za przeczytanie podsumowania czerwca na KDP. Jeśli jesteś zainteresowany tematem Kindle Direct Publishing? Przeczytaj także te posty:

Dodaj komentarz