O mnie

Witajcie serdecznie!

To ja, Shatterfly!

W ramach wizytówki pierwszej rocznicy bloga wyłuskałam kilka zdań o sobie . Chyba czas już najwyższy?

Jestem kobietą po 30-stce, mamą dwójki dzieci, żoną i wciąż poszukuję zmian na lepsze (nie żebym narzekała na to jak mam, ale zawsze może być przecież lepiej ).

Z dzieciakami, mężem i psem u boku, moje życie toczy się za granicą. A od niedawna znów z dala od wszystkiego co znam, bo kolejny raz zmieniłam miejsce zamieszkania o 400 km .

Skoro już tak zmieniam wszystko o 180 stopni to stwierdziłam, że czas wprowadzić nową jakość w swoje życie. Zoptymalizować je, zdefiniować od nowa jednocześnie zwracając się w kierunku natury. Do udziału w tym projekcie zapraszam i Was, drodzy czytelnicy

Poza tym chwilowo jestem nieczynna zawodowo, oddaję się za to pasji bycia kurą, upsss… Panią domu. W wolnym czasie wraz z moim mężem zajmujemy się remontami, lub jak to ładniej ująć projektowaniem wnętrz . Poza tym, jak to kobieta, i o kosmetykach lubię porozmawiać i o modzie, czasami poeksperymentuję w kuchni, a czasami poprzesadzam kwiatki w ogrodzie (o, i chyba mam zadatki na poetkę ).

Chcę, aby moje życie nabrało nowej, lepszej jakości poprzez świadome wybory i uważniejsze podejście do tego co nas otacza. Zdrowe odżywianie się, zdrowe nawyki, życie w duchu less waste, minimalizm w pewnych dziedzinach, pozytywne podejście do życia, życie tu i teraz i radość z najprostszych rzeczy to są tematy, którymi chcę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami i wymieniać doświadczeniami.


Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej? Kliknij!